MATTONI

Kompanijos profilis

"Karlovarské minerální vody" bendrovė yra didžiausias mineralinio ir šaltinio vandens gamintojas Čekijos Respublikoje. Kompaniją 1873 metais įkūrė iš Karlovi Varų kilęs Heinrichas Mattoni. Jos dabartinis modelis buvo sukurtas 1990 metais po didelių jos naujųjų savininkų investicijų (daugiau žiūrėkite skyriuje “Kompanijos istorija”).

Šiuo metu "Karlovarské minerální vody" bendrovė pilsto į butelius prekių ženklų "Mattoni", "Magnesia" ir "Aquila" mineralinį bei šaltinio vandenį ir eksportuoja jį į 20 pasaulio šalių. Kompanija turėjo didelės reikšmės Čekijos Respublikos kultūriniam, sporto, o taip pat ir socialiniam gyvenimui. Ji taip pat remia projektus, susijusius su gamtos apsaugos ir aplinkosaugos problemomis.

"Karlovarské minerální vody" bendrovė deda daug pastangų kurdama pasaulyje žinomus garsaus įvaizdžio prekės ženklus, kurie įtakoja gėrimo ir kultūros kokybę ne tik Čekijos Respublikoje. Profesionalus kompanijos ir jos darbuotojų požiūris į produktų kokybę ne vieną kartą pelnė daugybę apdovanojimų, taip pat "Mattoni" tapo oficialiu Čekijos Respublikos vandeniu, jai pirmininkaujant ES.

"Karlovarské minerální vody" bendrovėje dirba 400 žmonių. Aukščiausios kvalifikacijos peronalas, turintis aiškią viziją, labai reikšmingai prisisdeda prie kompanijos sėkmės.

176
gėrimų rūšys

400
darbuotojų

26
šalių

Mūsų misija ir vertybės

Pagrindinis tikslas

  • Pagerinti gėrimo kokybę ir kultūrą.

Esminės vertybės

  • Veikla,
  • kokybė, kuri sukuria vertę,
  • puiki reputacija,
  • pasinaudojimas geriausia kompetencija,
  • patikimumas ir etikos principų gerbimas.

Misija

  • Siekti, kad mūsų produkcija taptų garsiais prekių ženklais, kurie turėtų tarptautinę vertę.
  • Didinti supratimą apie mineralinio vandens iš Karlovi Varų kokybę.

KONTAKTAI

BENDROVĖS BUVEINĖ
MATTONI 1873 a.s.
Horova 3
360 21 Karlovy Vary,
Čekijos Respublika


IMPORTUOTOJAS
LEBENS SIA RKF 
RANKAS 10 
RIGA, LV-1005 
LATVIA 
E-MAIL: mattoni@lebens.lv
Phone: +371 6734 6300
Karlovi Varai

Pasaulyje yra labai nedaug tokių vietų, kaip Karlovi Varų regionas. Vietų, kurios gali pasigirti giliomis istorinėmis tradicijomis, audringu gyvenimu ir daug žadančia ateitimi. Žinomiausi Čekijos žemių valdovai, garsūs valstybės veikėjai, aktoriai, muzikantai ir tūkstančiai kitų lankytojų vaikščiojo SPA teritorijos keliais. Visi jie čia atvykdavo dėl paprastos priežasties – troškimo tapti sveikesniais, noro pasimėgauti nepakartojama SPA miestelio atmosfera ir aplinkinių kaimo vietovių grožiu.

Legenda apie karališkųjų šeimų gydomąsias procedūras

Karlovi Varų regionas yra viena iš tų vietų, kuriose yra labai daug įvairios temperatūros, skonio ir skirtingų gydomųjų savybių turinčių mineralinių šaltinių. Pasak legendos, vienas pirmųjų pacientų buvo Romos imperatorius ir pats Čekijos karalius Charles'as IV-asis, kurio vardu buvo pavadintas Karlovi Varų miestas.

Archaeologiniai radiniai parodo, kad vietiniai žmonės apie naudingąsias vietinių šaltinių savybes žinojo jau gerokai anksčiau. Tačiau imperatoriaus pagyros pradėjo naują etapą. Gydytojai susidomėjo šaltiniais, o jų moksliniai tyrimai patvirtino teigiamą vandens gėrimo, o taip pat ir vandens procedūrų, poveikį. Karlovi Varai ir Kyselkos SPA pradėjo garsėti visame pasaulyje.

Karlovi Varų svečių sąrašas gali pasigirti tokiais vardais, kaip caras Petras Didysis, Johanas Sebastianas Bachas, Giacomo Casanova arba Antoninas Dvořákas.

SPA žvelgia į pasaulį

Vis dėlto, vietinių mineralinių šaltinių šlovė padėjo sukurti naujo tipo verslą. Iš pradžių šaltinių vanduo klientams buvo siunčiamas moliniuose stiklainiuose. Vietinio gyventojo Heinricho Mattoni vardas yra ryškiausias tarp tų, kurie savo gyvenimą pašventė šios industrijos kūrimui. Gamykla Kyselkoje suklestėjo, o Mattoni vardas greitai tapo kitu regino simboliu.

Trys šaltiniai, trys sveikatos šaltiniai

Daugiau kaip 100 metų "Mattoni" mineralinis vanduo yra parduodamas visame pasaulyje ir suteikia galimybę jo mėgėjams nors ir labai trumpai pasimėgauti unikaliu skoniu ir pajusti pasaulyje garsaus SPA atmosferą. "Mattoni" mineralinis vanduo - tai ne vienintelis produktas, kuris šiandien pažymėtas garsaus vietos gyventojo vardu. Natūralus šaltinio vanduo "Aquila", kuris dėl mažo natrio kiekio puikiai tinka kasdieniam organizmo valymui, yra šiandien taip pat pilstomas Kyselkoje.

Karlovi Varų prekių ženklų trijulė yra pripildyta magnio oksidu, unikalios žemyno masto sudėties vandeniu, kuris yra pilstomas Mnichove, netoli Karlovi Varų. Magnio oksido sudėtyje yra gausu naudingo gamtinio magnio, tačiau natrio yra nedidelis kiekis. Jis pasižymi gaivinančiu poveikiu visam organizmui.

Atgal

Norėdami optimizuoti ir analizuoti šios svetainės srautą, mes naudojame slapukus. Mes dalinamės slapukais su mūsų socialinės žiniasklaidos, reklamos ir analitikų partneriais. Partneriai gali sujungti šią informaciją su kita informacija, kurią pateikėte ar gavote naudodamiesi jų paslaugomis. Karlovarské minerální vody, a.s. informacijoje, gautoje naudojant slapukus, nėra jokių asmeninių duomenų. Likdami šiame tinklalapyje jūs sutinkate leisti mums naudoti šią informaciją.

SUTINKU